Kod Władzy na Facebooku  Kod Władzy - google +  Kod Władzy - twitter Kod Władzy - YouTube
kontakt
Zamek Korzkiew
Drogi Gościu

– oto przekroczyłeś mury zamku, w którym Victor Orwellsky napisał swoją bestsellerową powieść „Kod Władzy”, inspirowany pięknem tego miejsca. Stał tam, gdzie Ty teraz. Pisał, siedząc w fotelu, w którym i Ty możesz zasiąść za chwilę. Masz okazję poznać przepiękny Zamek i tajemnicę „Kodu Władzy”.

Kiedy opuścisz Zamek Korzkiew będziesz bogatszy o ukrywaną dotychczas przed Tobą wiedzę, której nie znajdziesz w telewizyjnych serwisach i na pierwszych stronach gazet. Dlaczego? Pasjonująca książka „Kod Władzy” jest bowiem kluczem do zrozumienia świata, w którym fakty i ich właściwe nazwanie, uważa się za spiskową teorię dziejów lub polityczną niepoprawność.


Donimirski Boutique Hotels jest partnerem projektu „Kod Władzy”.

  Wspólnie z Donimirski Boutique Hotels udało się zrealizować niepowtarzalne w skali kraju wydarzeniem jakim był LARP „Zakon Rycerzy Wewelsburga”. Scenarzyści przenieśli graczy w czasy II Wojny Światowej kiedy to do małego zamku pod Krakowem przybyli przedstawiciele ówczesnej światowej elity by wspólnie podjąć decyzje dotyczące przyszłości ludzkości.Grę zorganizowano na Zamku Korzkiew – XIV wiecznej warowni rycerskiej usytuowanej zaledwie 14 kilometrów od centrum Krakowa. Niegdyś był on jednym z obiektów tworzących łańcuch twierdz obronnych, zwany później Szlakiem Orlich Gniazd. Dziś jest to kameralny hotel z czterema stylowo urządzonymi komnatami małżeńskimi oraz z salami bankietowymi. Zamek i jego okolice z pewnością sprzyjają organizacji imprez i interesujących wydarzeń. Okolice te mają też wartość sentymentalną, gdyż to właśnie tam podczas niezliczonych spacerów i wycieczek po okolicy narodziła się powieść „Kod Władzy”.   Odwiedzający zamek goście mają szansę zbliżyć się nieco do opisywanej w powieści i na blogu tajemnicy, wszystko dzięki specjalnie przygotowanej grze i ukrytym zagadkom umieszczonym w różnych miejscach Korzkwi. Obok tablic związanych z grą na zamku znaleźć można również jedną wyjątkową – tą, która upamiętnia fakt przebywania na zamku Victora Orwellsky'ego i że to właśnie tam narodziła się powieść „Kod Władzy”.    
 
Wszyscy zainteresowani powieścią goście mają możliwość zakupu egzemplarza „Kodu Władzy” (w postaci książki lub płyty z audiobookiem) w hotelowej recepcji.    
 
Relacje: