Kod Władzy na Facebooku  Kod Władzy - google +  Kod Władzy - twitter Kod Władzy - youtube
kontakt
o autorze
Victor Orwellsky - to autor, którego artykuły przeczytało w ostatm roku ponad 10 mln czytelników w Polsce i 117 innych krajach świata. Publikuje na pierwszych stronach największych w Polce portali - Onet, Interia. Jego śmiałe teorie i wnikliwa obserwacja współczesnego świata stały się tematem wielu dyskusji na największych portalach społecznościowych. Został laureatem pierwszego miejsca Wielkiego Konkursu Interia 360 w kategorii  „Najlepszy Debiut 2010/2011".Autor opowiadania "Tajemnica koszmarnej sali" wchodzącego w skład antologii opowiadań "Szkice z życia" napisanych przez polskich blogerów.

E-book do pobrania za darmo TUTAJ.


Powiedzieli o nim m.in.:

"Pasjonująca książka Kod Władzy jest kluczem do zrozumienia świata, w którym jasne fakty i ich właściwe nazwanie uważa się za spiskowa teorię dziejów lub polityczna niepoprawność. Te są jedynie wypracowanym sposobem ośmieszania zdrowego rozsądku, niczym więcej. Potrzeby jest jeszcze jeden klucz do powiazania globalnych problemów, na które wskazuje Victor Orwellsky. Jest nim wysoki stopień inteligencji czytelnika i samodzielne myślenie, które ma kolosalną przyszłość. Autor tej książki - wyjątkowej - to człowiek inteligentny i mądry."

Naukowiec, medioznawca, podróżnik
                            Colzetta


„Muszę być całkowicie szczery. Victor Orwellsky jako debiutant pokazał, że ma talent. I to taki, którego pozazdrościć mogą mu niejedni doświadczeni pisarze (nie tylko polscy). Nie sili się na nadpisywanie kart historii wymyślnymi teoriami spiskowymi - znajduje je w historycznych niedopowiedzeniach i tajemnicach. Płynnie łączy zdarzenia, bez konieczności prowadzenia czytelnika za rękę. Na dodatek akcja osadzona jest nie zakamarkach Wenecji, ulicach Paryża czy kościołach watykańskich a prawie całkowicie na terenie Polski. Wszystko wydaje się takie jasne, że czytając książkę miałem wrażenie, iż zabranie się za podobną tematykę w moim przypadku zaowocowało by podobnymi zaskakującymi wnioskami."

fragment recenzji: zakladnik-ksiazek.pl„Książka wciągnie wszystkich miłośników teorii spiskowych, wielbicieli akcji i nie tylko. Wydaje mi się, że może spodobać się bardzo szerokiej publiczności. Tylko czekać, aż ktoś ją przetłumaczy i Victor Orwellsky stanie się naszym "autorem eksportowym".
 
fragment recenzji: kochamksiazki.plVictor Orwellsky, niespełna rok temu był postacią nieznaną, której tajemniczy pseudonim, mógł wzbudzać jedynie ciekawość. Ta anonimowość, nie trwała jednak długo. Zadebiutował, jako autor, bloga o tematyce polityczno- gospodarczej, gdzie w swoich publikacjach nie bał się poruszać tematów kontrowersyjnych, zadawać trudnych pytań, wyciągać śmiałych wniosków i przywoływać odważnych teorii. "

fragment recenzji drabikpany.blogspot.com